Borsa Haberleri

UPS Hisselerine Olumlu Analist Yorumları

November 30, 2022 • 1 dakika okuma süresi
UPS Hisselerine Olumlu Analist Yorumları

Olumlu yöndeki analist yorumlarının ardından direnç gösteren UPS (UPS) 2% yükseldi. Deutsche Bank, piyasanın uzun vadeli kâr potansiyeline kıyasla kısa vadeli karşıt rüzgar tehdidini abarttığını aktararak kargo devinin notunu “TUT” seviyesinden “AL” seviyesine yükseltti.

Kurum, “Yakın vadede değerlendirdiğimizde, piyasa katılımcılarının iş hacmi büyümesine aşırı derecede yoğunlaştığını, karma ve verimlilik girişimlerine önem vermediğini düşünüyoruz. Bu durum yurt içi iş hacimlerini ılımlı bir şekilde düşürmesine rağmen pozitif bir gelir artışı ve güçlü bir marjinal gelir sağlayabilir.” ifadelerini kullandı.

UPS Hisselerine Olumlu Analist Yorumları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha