BIST Şirket Haberleri

Turkcell Uluslararası Sadakat Ödülleri’nde Birinci Oldu

Haziran 26, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Turkcell Uluslararası Sadakat Ödülleri’nde Birinci Oldu

Turkcell’in geçtiğimiz yıl Engelliler Haftası’nda hayata geçirdiği 81 ilde 100’den fazla “engelsiz mağaza” projesi, Uluslararası Sadakat Ödülleri’nden (International Loyalty Awards) “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde birincilikle döndü. Bu projenin hedefi, teknolojiye erişimi ve teknoloji kullanımını herkes için kolaylaştırmak.

Uluslararası Alanda Değer Gören Projeler 🏆🌍

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, bu başarının Türkiye’nin geleceğine ve topluma değer katma çabalarını yansıttığını belirtti. Turkcell olarak, kapsayıcı projelerle hayatın her alanında hiç kimseyi geride bırakmamak ve fırsat eşitliği yaratma hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını ifade etti. 

Engellilere Özel Mağazalar 👥🛍️

Engelsiz mağazalar, mevcut mağazaların engellilerin rahatça ziyaret edebilmesi için yeniden tasarlanmış hali… Engelli bireyler, son teknoloji ürünleri ve dijital servis çözümlerini bu mağazalarda deneyimleyebiliyor. Bu mağazalar, engellilere uygun hizmet sunma amacına yönelik Turkcell’in geniş kapsamlı bir hizmet sağlama stratejisinin bir parçası.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks