Borsa Haberleri

Türk Hava Yolları’nın Yeni Markası Bilet Satışlarına Başladı

Mart 12, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Türk Hava Yolları’nın Yeni Markası Bilet Satışlarına Başladı

Türk Hava Yolları’nın (THYAO) hava ulaşımını avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla alt marka olarak 2008 yılında kurulan “AnadoluJet” 12 Mart itibarıyla AJET” adı altında bilet satışlarına başladı.

31 Mart’tan itibaren gökyüzüyle buluşarak havayolu deneyimini daha modern, konforlu ve erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen AJET, küresel standartlarda düşük maliyetli havayolu olmak ve pazardaki rekabetçi konumunu daha da güçlendirmeyi planlıyor.

AJET, 2024 yaz döneminde 95 uçakla iç hatlarda 41, dış hatlarda 52 nokta olmak üzere toplamda 93 noktaya uçacak. Firmanın önümüzdeki 10 yıl içinde 200 uçaklık filo ile toplamda 44 ülkeye uçma hedefi bulunuyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks

 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti