Borsa Haberleri

Türk Hava Yolları, Torino’ya Uçuşlara Başladı

Türk Hava Yolları, Torino’ya Uçuşlara Başladı
Google News Icon Takip Et

Türk Hava Yolları (THYAO), İtalya’nın Torino şehrine uçuşlara başladı.

10 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla İstanbul Havalimanı ve Torino Havalimanı arasında gerçekleşecek uçuşlar karşılıklı olarak 7 gün yapılacak. Bu hatla birlikte ayrıca İstanbul üzerinden 349 farklı noktaya da seyahat etme imkanı olacak.

Açılan yeni hatta ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, ” Bu hat ile İtalya ile bağlarımızı güçlendirecek ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize İtalya’nın tarihi başkenti olan Torino’yu Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla deneyimleme fırsatı sunacağız. Bu hattın bayrak taşıyıcımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks