Borsa Haberleri

Türk Hava Yolları 9. Kez Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi Seçildi

Türk Hava Yolları 9. Kez Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi Seçildi
Google News Icon Takip Et

Türk Hava Yolları (THYAO), Avrupa’nın en iyi hava yolu ödülünü 9. kez kazandı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre THYAO, Londra’da bugün (24 Haziran) düzenlenen Dünya Hava Yolu Ödül töreninde birçok ödülün sahibi oldu.

Buna göre törende THYAO 9. kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilirken, ayrıca “Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu” ödüllerini de kazandı.

Sonuçlar, Skytrax’in gerçekleştirdiği bağımsız araştırmaya göre belirlenirken, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, söz konusu ödülleri almaktan “büyük mutluluk” duyduklarını ifade ederek, “Avrupa’nın En İyi Hava Yolu ve Güney Avrupa’nın En İyi Hava Yolu olarak seçilmek ve birinci sınıf ikram servisimizin mükemmelliğiyle tanınmak, tüm ekibimizin sıkı çalışmasının ve adanmışlığının bir kanıtıdır. ” diye konuştu.

Ekşi ayrıca hizmetlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceklerinin de altını çizdi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Ekonomim