Borsa Haberleri

Tureks Turunç Madencilik, Yeni Sipariş Aldı

Tureks Turunç Madencilik, Yeni Sipariş Aldı
Google News Icon Takip Et

Tureks Turunç Madencilik (MARBL), ABD’deki bağlı ortaklığı Marble Systems Inc firmasının iştiraki olan NBS Tile’in sipariş anlaşması imzaladığını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu siparişler Porto Riko’da bulunan bir otel projesi için mermer tedarikini kapsıyor. Siparişin toplam tutarının 286 bin 865 dolar olduğu ifade edildi.

Tureks Turunç Madencilik’in toplam iş sözleşmelerinin tutarı bu anlaşma ile 41,9 milyon TL oldu. Şirket 2024’teki son iş anlaşmasını 12 Şubat’ta duyurmuş ve bu anlaşmanın tutarı da 277 bin dolar olarak açıklanmıştı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP