Borsa Haberleri

Tüm Zamanların En Yükseği: Air Products and Chemicals

November 23, 2022 • 1 dakika okuma süresi
Tüm Zamanların En Yükseği: Air Products and Chemicals

Air Products and Chemicals (APD) salı günü 4% daha artarak son yükseliş eğilimini devam ettirdi. Bu yükselişle birlikte hisse senedi 52 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

APD hisse başına 12,75 dolar yükselişle seansı 309,16 dolardan kapattı. Seans sırasında bir ara 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 309,57 dolar rakamına ulaştığı görüldü.

Değeri ekim ayının ilk yarısından bu yana artmaya devam eden hisse,  geçen ay yaklaşık 27%’lik bir sıçrama yaptı.

APD kaydettiği son ralli ile birlikte, yılın ilk dönemlerinde açıkladığı zararların tamamını telafi etmiş oldu. Genel olarak 2022’ye bakıldığında hissenin neredeyse 5% yükseldiği görülüyor.

Tüm Zamanların En Yükseği: Air Products and Chemicals

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha