Borsa Haberleri

TTKOM Ve THYAO’dan Yurtiçi WiFi Fly Anlaşması

January 25, 2024 • 2 dakika okuma süresi
TTKOM Ve THYAO’dan Yurtiçi WiFi Fly Anlaşması

Türk Telekom (TTKOM), yurt dışı uçuşları için müşterilerine verdiği WiFi Fly’ı Türk Hava Yolları (THYAO) ile anlaşma kapsamında yurt içi uçuşlarda da sağlamaya hazırlanıyor.

TTKOM’un, müşteri deneyimini zenginleştirmek adına gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında yolcular, laptop, tablet veya akıllı telefonlarıyla uçuş sırasında internete erişim sağlayabilecek.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, beklentilere yönelik olarak yaptıkları araştırmalarla kullanıcılarına fayda sağlamayı amaçladıklarını dile getirerek, hedef kitlelere yönelik çözümler ürettiklerini belirtti. Özden şöyle devam etti:

“WiFi servislerimizle tüm kullanıcıların, bulundukları her mekânda yüksek hızda internetten faydalanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede Türk Hava Yolları ile iş birliğimizi büyüterek yurt dışı uçuşlarının ardından yurt içi uçuşlarında da yolculara sınırsız mesajlaşma ve sınırsız internet servisini başlıyoruz. Artık iç hatlarda da yolcular, internetten kopmadan yolculuklarını yapabilecekler. İnternet altyapısı olan tüm yurt içi uçaklarında başlayacak olan bu yenilik ile Türk Telekom, artık yurt içi seferlerinde de WiFi servisi sağlayacak. Teknolojiyi insana yardım ve faydaya dönüştüren yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”

TTKOM Ve THYAO'dan Yurtiçi WiFi Fly Anlaşması

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks