Tesla

Tesla’nın Fiyat İndirimleri Aslında Bir Uyarı – Renault

April 17, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Tesla’nın Fiyat İndirimleri Aslında Bir Uyarı – Renault

Fransız otomobil üreticisi Renault marka CEO’suna göre, Tesla’nın (TSLA) son aylarda görülen fiyat indirimleri dalgası rakipleri için bir uyarı niteliği taşıyor. 

Renault, satışlarında 9%’luk artış gördüğü ilk çeyrekte iyi bir performans gösterdi ancak Renault marka CEO’su Fabrice Cambolive’e göre, Tesla’nın peşpeşe gelen fiyat indirimleri Renault’yu dünya genelinde fiyatlama politikasını yeniden gözden geçirmeye itecek.

Tesla’dan fiyatlama dersleri: Cambolive, “Denklemde kalabilmek adına ne düzeyde bir rekabet gücüne ihtiyacımız olduğunu anlamak için ülkeden ülkeye, pazardan pazara analizler yapacağız. Tesla’nın fiyat indirimleri kuşkusuz bizim için yeni bir zorluk, aslında bir uyarı.” diyor. 

Tesla’nın Fiyat İndirimleri Aslında Bir Uyarı - Renault

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Atom Finance