BIST Şirket Haberleri

Teknosa, ‘Teknoloji Perakendecisi’ Kategorisinde Birinci Oldu

May 26, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Teknosa, ‘Teknoloji Perakendecisi’ Kategorisinde Birinci Oldu

Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi ve e-ticaret platformu Teknosa, müşterilerine en üstün alışveriş deneyimini sunması nedeniyle ECHO Awards tarafından “Teknoloji Perakendecisi” kategorisinde birinci seçildi.

🔍 Araştırmaya 1200 Kişi Katıldı

Teknosa, Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklığıyla gerçekleştirilen 5. ECHO Awards töreninde ödülünü teslim aldı. Türkiye’nin çeşitli illerinde 1200 kişiyle yapılan araştırma sonucunda, sektöründe öne çıkan markaların, müşterilerine yıl boyunca en iyi e-ticaret deneyimini sunduğu belirlendi ve bu markalara ödüller verildi.

Teknosa, ‘Teknoloji Perakendecisi’ Kategorisinde Birinci Oldu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks