Borsa Haberleri

TD Cowen’ın 2024 Favorisi: Nvidia

Aralık 11, 2023 • 1 dakika okuma süresi
TD Cowen’ın 2024 Favorisi: Nvidia

En belirgin kazanan olması, yanlış bir fikir olduğu anlamına gelmiyor.” TD Cowen, bu yıl yapay zekânın en popüler kazananı Nvidia (NVDA) hakkında yaptığı bu yorumla, çip devinden vazgeçmediğini ortaya koyuyor.

TD Cowen analisti Matthew Ramsay, şirketin ivme kazanan ürün yol haritasının Nvidia’yı yaygın bilişim ve üretici yapay zekâ alanlarındaki dev paradigma değişiminin açık ara öncü lideri olmayı sürdürmesini sağladığını belirtiyor.

Nvidia’nın “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notunu ve 700 dolar hedef fiyatını koruyan Ramsay, “Çok kafa yormaya gerek yok; Nvidia, şimdiye kadar (ve internetin doğuşundan bu yana) bilişimin en büyük lideridir. Nvidia, 2024 için favori hissemiz.” yorumunu yapıyor. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Atom Finance