Borsa Haberleri

TD Cowen: Formula One Hisseleri 40% Yükselebilir

June 6, 2023 • 1 dakika okuma süresi
TD Cowen: Formula One Hisseleri 40% Yükselebilir

Liberty Media Formula One (FWONA) hisselerini takip etmeye başlayan TD Cowen, şirkete “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” notunu verdi ve 12 aylık ortalama hedef fiyatını da 90 dolar olarak belirledi. 

TD Cowen analisti Stephen Glagola, şirketin “ticari hakların varlık kullanımını iyileştirmenin ilk aşamalarında” olması nedeniyle, amortismanlar öncesi faaliyet geliri (OIBDA) için konsensüs tahminlerinin 15% üzerinde bir artış ihtimali olduğunu söylüyor. 

Glagola, “FWONA’nın oldukça kısıtlı gelirleri ve değişken maliyet yapısı, tüketici ürünlerindeki olası bir gerilemeye karşı direnç sağlıyor.” yorumunu yapıyor ve şirketin Dünya Şampiyonası’nın ticari haklarını elinde tuttuğunu ve bunun, ücretlerden elde edilen gelirden daha fazla getiri sağlayabileceğini belirtiyor.  

TD Cowen: Formula One Hisseleri 40% Yükselebilir

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC