Borsa Haberleri

Target ve Shopify’dan Çevrimiçi Büyümeyi Destekleyecek Ortaklık

Target ve Shopify’dan Çevrimiçi Büyümeyi Destekleyecek Ortaklık
Google News Icon Takip Et

ABD’li perakende devi Target (TGT), e-ticaret şirketi Shopify (SHOP) ile perakendecinin üst düzey dijital pazaryeri Target Plus’ta popüler satıcılarından ve ürünlerinden bir seçki sunmak üzere yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Minneapolis merkezli şirket, Shopify ile yapılan yeni ortaklığın True Classic, Caden Lane ve daha fazlası gibi yeni ve trend ürünlerden ve markalardan oluşan özenle seçilmiş bir ürün yelpazesi aracılığıyla Target Plus’ı genişleteceğini söyledi. Ortaklığın ana amacı ise tüketicilere uygun fiyatlarla ve olağanüstü kalitede keşfedebilecekleri daha fazla seçenek sunmak.

Özellikle Target, önümüzdeki aylarda belirli satıcıların ürünlerini fiziksel mağazalarına getirmek için Shopify ile çalışan ilk kitlesel perakendeci olacak. Bu ortaklık, müşterilere keşfedebilecekleri daha fazla yeni üçüncü taraf markası sunacak. 

Target’ın online satışlarını artırması da beklenen anlaşma kapsamında artık ABD’deki Shopify satıcıları, Marketplace Connect aracılığıyla Target Plus’ta online satış yapmak için başvuruda bulunabilecek. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC