Borsa Haberleri

Syneos Health’te Yapay Zeka Yarışına Katılıyor!

March 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Syneos Health’te Yapay Zeka Yarışına Katılıyor!

Syneos Health (SYNH), klinik geliştirme çalışmalarını hızlandırmak ve biyofarma müşterilerine yönelik ticari performansı iyileştirmek üzere Microsoft (MSFT)’un OpenAI platformundan yararlanacak.

● Syneos (SYNH) hâlihazırda, Microsoft Azure ile makine öğreniminin kullanıldığı bir analiz platformu geliştirmiş durumda.

● Yeni yapılan çok yıllı anlaşma Syneos (SYNH)’un; zaman akışlarını hızlandıracak verileri analiz etmesine, kaynak tahsisini optimize etmesine ve klinik deneylerden elde edilebilecek verimliliğin kilidini açmasına olanak tanıyacak.

● Bu anlaşma sayesinde saha seçiminin daha iyi yapılacağını ve kayıt sürelerinin kısalacağını kaydeden şirket, geliştirilecek yeni tedavilerin piyasaya daha hızlı çıkmasının olası olacağını vurguladı.

Syneos Health’te Yapay Zeka Yarışına Katılıyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha