Borsa Haberleri

Starbucks’ın Çığır Açacak Yeni Platformu Ne Olacak?

February 6, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Starbucks’ın Çığır Açacak Yeni Platformu Ne Olacak?

Starbucks (SBUX)’ın bir sonraki adımı ne olacak?

● Basın toplantısında yine marifetini gösteren geçici CEO Howard Schultz, heyecan verici yeni bir platformun yolda olduğunu açıkladı.

Geçen yaz İtalya’dayken, bugüne kadar deneyimlediğim hiçbir şeye benzemeyen, şirket için dayanıklı ve dönüştürücü nitelikte yeni bir kategori ve platform keşfettim. Sırrı çok fazla ele vermeden bir kelime ile tarif edeyim: Simya! Ayrıntıları bugün açıklamayacağız ancak çığır açacak bir hamle olduğunu söyleyebilirim. Beklemede kalın.”

● Bu bilanço açıklamasının, ilk Starbucks perakende birimini 1986’da satın alan CEO Howard Schultz’un son açıklaması olması bekleniyor.

Starbucks’ın Çığır Açacak Yeni Platformu Ne Olacak?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha