Borsa Haberleri

Starbucks, DoorDash ile Teslimat Ağını Genişletiyor

March 7, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Starbucks, DoorDash ile Teslimat Ağını Genişletiyor

Müşterilere gönderilen e-postalardan edinilen bilgiye göre Starbucks (SBUX), DoorDash (DASH) ile olan teslimat ortaklığını genişletiyor.

● Kahve zinciri, DoorDash (DASH) teslimatlarının bu ay 50 eyaletin tamamına yayılmasını bekliyor.

● Atlanta, Houston ve Sacramento’da gerçekleştirilen başarılı pilot çalışmalardan elde edilen olumlu geri bildirimlerden ve Seattle, Portland ve New York City’deki pazarın geçen yıl büyümesinden sonra bu genişleme hamlesinin yapılması gerekiyordu.

● ABD’deki en büyük yerel ticaret platformu olan DoorDash (DASH)’ın bu ortaklık sayesinde, Starbucks (SBUX)’a ABD çapında daha geniş kapsamlı ve daha kolay erişim sağlayacak bir teslimat platformu sunduğu kaydedildi.

Starbucks, DoorDash ile Teslimat Ağını Genişletiyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha