Spotify

Spotify, Daha Lüks Bir Üyelik Programı Sunacak

June 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Spotify, Daha Lüks Bir Üyelik Programı Sunacak

Spotify (SPOT), gelecek aylarda operasyonlarından daha fazla gelir elde etme çabaları kapsamında mevcut premium paketinden daha lüks bir üyelik segmenti sunmaya hazırlanıyor. 

Bloomberg’ün konuyla ilgili bilgisi olan kaynaklara dayandırdığı haberine göre platform, yüksek kaliteli ses ve müzik sunduğu “Supremium” isimli üyelik paketini yıl içinde müşterilere sunacak. 

Yeni aboneliğin ABD dışında başlatılması ve her ikisi de zaten yüksek kaliteli ses sunan Apple (AAPL) Music ve Amazon (AMZN) Music ile olan rekabette şirkete yardımcı olması planlanıyor.

Ayrıca Spotify’ın aylık 9,99 dolar olan Premium aboneliğine daha fazla içerik sağlamak amacıyla sesli kitaplara da erişim sağlanabilecek.

Abonelik katmanı şu anda podcast’ler ve reklamsız müzik erişimi içeriyor. Ücretsiz aboneliklerde ise reklamlarla müzik dinleme imkanı sunuluyor.

Spotify, Daha Lüks Bir Üyelik Programı Sunacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha