Borsa Haberleri

Şok Marketler, Future Teknoloji’yi Satın Almak İçin Anlaşma İmzaladı

April 17, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Şok Marketler, Future Teknoloji’yi Satın Almak İçin Anlaşma İmzaladı

Şok Marketler (SOKM), e ticaret alanında gelişime katkı sağlamak amacıyla İstegelsin markasına sahip olan Future Teknoloji Ticaret’in 100% paylarını satın almak için sözleşme imzaladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yapılan değerleme raporu sonucunda şirket değerinin 244,9 milyon TL olarak bulunduğu ve pazarlık ile 10% iskonto içerecek şekilde, 100% payların satın alımı için 220 milyon TL’ye anlaşma imzalandığı ifade edildi.

Yapılan açıklamada sözleşmenin imzalandığı tarih itibarıyla Future Teknoloji’nin finansal borcunun bulunmadığı kaydedildi.

Şok Marketler, Future Teknoloji'yi Satın Almak İçin Anlaşma İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP