Borsa Haberleri

Snapchat Bilançosu Sonrası Meta ve Pinterest “Yine” Düşüşte!

February 1, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Snapchat Bilançosu Sonrası Meta ve Pinterest “Yine” Düşüşte!

Snap (SNAP)’ten gelen çeyreklik bilançolar, reklamcılıkla ilişkili internet hisseleri için bir kez daha trendi yansıtan bir örnek oldu.

● Online “kamera şirketi”, dördüncü çeyrekte gelirlerinin sabit kaldığını gösteren ancak ilk çeyrek satışlarının yıl bazında 10%’a varan bir düşüş eğilimine girebileceğinin sinyalini veren bir bilanço açıklamasının ardından 14% düşüş kaydetti.

Snap’in kötü bir bilanço açıklaması, geçen yıl olduğu gibi sektördeki emsalleri üzerinde baskıya neden oldu. Meta Platforms (META) kapanış sonrası işlemlerde 1,5% değer kaybederken Pinterest (PINS) 1,9% düştü.

● Yine kapanış sonrası işlemlerde Match Group (MTCH) 7,6% ve Bumble (BMBL) 2,6% düşüş yaşadı.

Snapchat Bilançosu Sonrası Meta ve Pinterest “Yine” Düşüşte!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha