Borsa Haberleri

Snap de Düzinelerce Çalışanını İşten Çıkardı 

February 5, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Snap de Düzinelerce Çalışanını İşten Çıkardı 

Snap (SNAP) de teknoloji dünyasını bir kez daha vuran işten çıkarma dalgasına kapılarak, geçtiğimiz hafta düzinelerce çalışanını işten çıkardı. 

Business Insider’ın konuyla ilgili bilgisi olan kaynaklara dayandırdığı haberine göre, şirketin bilanço açıklayacağı önümüzdeki hafta daha fazla işten çıkarmalar olacağı da belirtildi.  Snap, bu hafta üç aylık rakamlarını paylaşacak fakat işten çıkarmalarla ilgili şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Deutsche Bank; Snapchat+ büyümesi, şirkete fayda sağladığını düşündüğü Amazon (AMZN) ortaklığı ve iyileşen reklam trendleri gibi pozitif yorumlarla geçtiğimiz günlerde SNAP’in “TUT” notunu “AL” seviyesine taşıdı ve 19 dolarlık bir hedef fiyat tahmininde bulundu.  

Snap de Düzinelerce Çalışanını İşten Çıkardı 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha