BIST Şirket Haberleri

Smart Güneş Teknolojileri 2 Milyar TL’lik İhale Kazandı

May 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Smart Güneş Teknolojileri 2 Milyar TL’lik İhale Kazandı

Smart Güneş Teknolojileri (SMRTG), Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından yapılan Güneş Enerji Santrali ihalesini kazandı.

Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada;

“Şirketimiz, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından 9 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Güneş Enerji Santrali ihalesini, 2 milyar TL ile en uygun fiyatı vererek kazanmıştır.” ifadelerine yer verdi.

Smart Güneş Teknolojileri, açıklamasının devamında, ihaleyi yapan kurumdan satış sözleşmesinin imzalanmasına ilişkin davet mektubu beklediklerini açıkladı.

Smart Güneş Teknolojileri 2 Milyar TL’lik İhale Kazandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu