BIST Şirket Haberleri

Şişecam (SISE)’a İhracat Ödülü

September 26, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Şişecam (SISE)’a İhracat Ödülü

2022 yılında otomotiv endüstrisine yaptığı katkılarla dikkat çeken Şişecam, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde “Gümüş İhracatçı Başarı Ödülü” ile taçlandırıldı. Ödül, Şişecam Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Güralp’e takdim edildi.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılarından Altın Değerinde Ödüller 🏅

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde ise Şişecam, benzeri görülmemiş bir başarıya imza attı. 🌟

Şirket; “Düz Cam”, “Cam Ev Eşyası” ve “Cam Ambalaj” kategorilerinde “En Fazla İhracat Yapan Firma” ve “İhracatını En Fazla Artıran Firma” unvanlarına sahip oldu.

Bu unvanlarla birlikte toplamda 6 farklı kategoride “Şampiyon” ödülünü kazandı. Ödülleri, Şişecam Bölge Satış Kıdemli Direktörü Başar Tırpancı; Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe, ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz ve ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tansu Kumru’nun elinden aldı.

Şişecam (SISE)’a İhracat Ödülü

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: UİB, CCST