BIST Şirket Haberleri

Şişecam (SISE), Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nda Sahne Alacak

October 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Şişecam (SISE), Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nda Sahne Alacak

Dünyanın cam ambalaj alanında en büyük beş üreticisi arasında gösterilen Şişecam, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 28. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nda iddialı bir şekilde yerini alacak. Şirket, bu önemli etkinlikte geniş ürün yelpazesini sektör profesyonellerinin incelemesine sunmayı planlıyor.

🌱 Sürdürülebilirlik Temalı Standla Dikkat Çekiyor

Şişecam, fuar kapsamında sürdürülebilirlik temasını ön planda tutarak geri dönüştürülebilir cam şişeler kullanarak hazırladığı standıyla ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Bu standda, şirketin yenilikçi teknolojilerle geliştirdiği cam ambalaj ürünleri hakkında detaylı bilgiler ziyaretçilere sunulacak.

🍾 Farklı Kategoride Ürünlerle Zengin Bir Sergi

Fuarın en dikkat çekici bölümlerinden biri olacak olan Şişecam standında; içecek, zeytinyağı, ecza şişeleri ve kavanoz gibi farklı kategorilere ait cam ambalaj ürünleri sergilenecek. Ayrıca çevre ödüllü, Türkiye’nin en hafif maden suyu şişesi ve diğer hafifletilmiş ürünler de ziyaretçilere tanıtılacak.

Şişecam (SISE), Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı'nda Sahne Alacak

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks