BIST Şirket Haberleri

Şişecam (SISE), Avrasya Cam Fuarı’nda Yerini Aldı

November 15, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Şişecam (SISE), Avrasya Cam Fuarı’nda Yerini Aldı

Düz cam sektörünün öncü isimlerinden olan ve dünyanın en büyük beş üreticisi arasında yer alan Şişecam, 13. Avrasya Cam Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen bu önemli etkinlikte Şişecam, düz cam ürün gamının geniş portföyünü katılımcılara tanıttı.

Yenilikçi Ürünler ve Yüksek Teknoloji 💡

Şişecam’ın fuarda sergilediği ürünler arasında, “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 60/29” öne çıkıyor. Bu ürün, doğal gün ışığından ödün vermeden maksimum güneş kontrolü sağlamasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca çift camlı yalıtım camı ünitelerinde 1,0 W/m²K, üç camlı yalıtım camı ünitelerinde ise 0,5 W/m²K U değerine sahip olmasıyla enerji tasarrufu konusunda oldukça iddialı.

Çevre Dostu Yaklaşımlar ve Kuş Dostu Çözümler 🐦

Şişecam, “Kuş Dostu Çözümler” adını verdiği yeni ürün gamıyla da fuarın dikkat çekenlerinden olmayı başardı. Bu ürünlerin yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor, doğaya ve çevreye duyarlı yaklaşımlarıyla öne çıkmaları bekleniyor.

Şişecam (SISE), Avrasya Cam Fuarı'nda Yerini Aldı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks,