BIST Şirket Haberleri

Şişecam, Güneş Enerjisi Camlarını Sergiledi

Haziran 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Şişecam, Güneş Enerjisi Camlarını Sergiledi

Şişecam (SISE), güneş enerjisi endüstrisi alanında dünyanın önde gelen fuarlarından “Intersolar Europe 2023 Fuarı”na katıldı.

Şişecam Yeni Ürününü Tanıttı 📢

14-16 Haziran 2023 tarihleri arasında Münih’te gerçekleşen fuarda, güneş enerjisi sektörüne yönelik Sandy ve Prizma desenlerinde üretilen ve fotovoltaik modüllerde kullanılan güneş enerjisi camları sergilendi. Şişecam ise pazara sunduğu yüksek güneş enerjisi yansıtıcılığına sahip yeni ürünü “Solar Ayna”yı da Intersolar Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

Enerjide Yüksek Verim Sağlayacak

Şirket, yenilenebilir enerji sektörünün kritik ürünü olabilecek bu projesiyle, güneş enerjisi camlarının yüzeylerine uygulanan özel Anti-Reflektif kaplama ile ışık yansımalarını minimize ederek geçirgenlik artışı sağlayacak. Bu sayede güneş panellerinde performans artışı ve yüksek verimlilik elde edecek. Bunun yanı sıra güneş paneli camlarının temperlenmesi ile mukavemet artışı sağlayarak güneş panellerini çevre koşullarına karşı koruyacak.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks