BIST Şirket Haberleri

Sinpaş Gyo, Queen Central Park Bomonti’yi Tanıttı

July 7, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Sinpaş Gyo, Queen Central Park Bomonti’yi Tanıttı

Sinpaş GYO, üst düzey yaşam alanları üretme hedefiyle yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Şehir merkezlerine odaklanan Sinpaş GYO, ikinci 10 yılının ilk projesi Queen Central Park Bomonti’yi tanıttı. 

👑 Şehir Merkezinde Yeni Bir Yaşam Alanı

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Queen Central Park Bomonti projesinin detaylarını paylaştı. Gacemer, bu yıl şehir merkezlerine odaklandıklarını belirtti. İlk 10 yıl içerisinde İstanbul’un Sarıyer, Sancaktepe ve Küçükçekmece gibi gelişen bölgelerinde çevreye değer katan projeler geliştirdiklerini belirten Gacemer, ikinci 10 yılda ise şehir merkezlerinde de premium projeler geliştirme vizyonuyla hareket ettiklerini vurguladı.

🏙️Sinpaş GYO Şehrin En Değerli Bölgelerinde Yer Alacak

Queen Central Park Bomonti, Sinpaş GYO’nun bu vizyonunun ilk örneği olacak. Ayrıca Ankara’da Çankaya ve GOP’ta gerçekleştirecekleri projeler de tıpkı Bomonti gibi şehrin en değerli bölgelerinde cazibe merkezi olarak yükselecek. 

💰1 Milyar 250 Milyon TL’lik Yatırım Değeri

Queen Central Park Bomonti projesi, 1 milyar 250 milyon TL’lik yatırım değeri ile büyük bir öneme sahip. Gacemer, bu projenin şehir hayatına bakış açısını kökten değiştirecek bir rezidans projesi olacağını ifade etti.

Sinpaş Gyo, Queen Central Park Bomonti’yi Tanıttı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı