Borsa Haberleri

Shopify Hisselerine “AL” Tavsiyesi ve Ralli Beklentisi – Deutsche Bank

Ocak 24, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Shopify Hisselerine “AL” Tavsiyesi ve Ralli Beklentisi – Deutsche Bank

Deutsche Bank, Shopify (SHOP)’ın e-ticaret emsallerini 2023’te yine geride bırakacağını düşünüyor. Bunun sebebi, markaların şirketin platformuna gün geçtikçe daha fazla ilgi duyması.

● Bu yıl Shopify (SHOP)’ın potansiyeli konusunda iyimser bir tutum sergileyen kurum, şirketin “TUT” olan notunu “AL” seviyesine yükseltti.

● Analist Bhavin Shah bu noktada örnek olarak Mattel ve Supreme markalarına dikkat çekti. Bu markaların çalışmaları ABD e-ticaret ekosisteminde Shopify’ın öne çıkmasına yardımcı oldu.

● Analist, “Önde gelen birçok marka, artık eski/rakip çözümleri aktif bir şekilde bırakmaya çalışıyor veya geçiş sürecinde… Geçiş hızının yavaşladığını gösteren gelişme ise, son on iki ayda yapmış olduğumuz görüşmelere tamamen zıt bir durumun yaşanması.” ifadelerini kullandı.

● İleriye dönük değerlendirmeler yapıldığında, Shopify (SHOP)’ın “Commerce Components” lansmanı bir katalizör olarak görülüyor. Bu hamle platforma geçişlerde artışı tetikleyebilir.

● SHOP için 50 dolarlık bir fiyat hedefi belirleyen Deutsche Bank, 52 haftalık işlem fiyatının 23,63 dolar ile 98,85 dolar arasında olacağını belirtti.

Shopify Hisselerine “AL” Tavsiyesi ve Ralli Beklentisi - Deutsche Bank

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti