Borsa Haberleri

Seğmen Kardeşler Gıda Kaç Lot Verdi? SEGMN Halka Arz Sonuçları

Seğmen Kardeşler Gıda Kaç Lot Verdi? SEGMN Halka Arz Sonuçları
Google News Icon Takip Et

Seğmen Kardeşler Gıda (SEGMN), 26-27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Seğmen Kardeşler Gıda, “SEGMN” koduyla borsada işlem görecek. Peki 30 TL’den halka arz edilen Seğmen Kardeşler Gıda Kaç Lot Verdi? Seğmen Kardeşler Gıda halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Seğmen Kardeşler Gıda Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Seğmen Kardeşler Gıda halka arz büyüklüğü 1 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 32,96%. Toplamda 35 milyon adet lot dağıtıldı.

Seğmen Kardeşler Gıda Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? SEGMN Kaç Lot Verdi?

Seğmen Kardeşler Gıda halka arzına toplamda 534 bin 542 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 36 adet lot (1080 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP