BIST Şirket Haberleri

SDT Uzay, 36,5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı!

March 30, 2023 • 1 dakika okuma süresi
SDT Uzay, 36,5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı!

SDT Uzay Ve Savunma Teknolojileri (SDTTR) yurt içindeki bir müşteri ile savunma sistemlerini kapsayan satış sözleşmesi imzaladı.

Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada;

“Şirketimiz, yurt içi bir müşterisinden 30 Mart 2023 tarihinde savunma sistemleri konusunda 36.501.600 dolar tutarında yeni bir sipariş almıştır. Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023 ve 2024 yıllarında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.” ifadelerine yer verdi.

SDT Uzay Ve Savunma Teknolojileri , yeni iş ilişkisinin “şirketin faaliyetlerini olumlu etkileyecektir” değerlendirmesinde bulundu.

SDT Uzay, 36,5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu