BIST Şirket Haberleri

Sanica Isı (SNICA), Alt yapı ve Üst Yapı Anlaşması İmzaladı

Sanica Isı (SNICA), Alt yapı ve Üst Yapı Anlaşması İmzaladı
Google News Icon Takip Et

Sanica Isı (SNICA), Suriye’de alt yapı – üst yapı boru ürünlerinin dağıtımının gerçekleştirilmesi amacıyla distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

Şirket; anlaşmayı KAP’a bildirirken, yapılan açıklamada anlaşma kapsamında yıllık olarak 10 milyon dolar satış gerçekleştirilmesinin hedeflendiği aktarıldı.

Şirket borsada bugün (13 Aralık) 30 TL’den işlem görüyor. 

Sanica Isı Ne İş Yapıyor?

Şirket, Fatinoğlu Holding bünyesinde yer alıyor. Yıllık üretim kapasitesi; 500 bin küvet ve duş teknesi, 250 bin duş kabini, 500 bin rezervuar, 250 bin ton alt yapı ve üst yapı borusu ve 5 milyon metre panel radyatörden oluşuyor. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu