Borsa Haberleri

Salesforce’da Insider Satışları Dalgası

Salesforce’da Insider Satışları Dalgası
Google News Icon Takip Et

Salesforce (CRM) üst düzey yöneticileri arasında bu hafta bir insider satışı eğilimi görülüyor. 

👀 Öncelikle insider satışı, bir şirketin çalışanlarının veya imtiyazlı hisse sahiplerinin (yönetim kurulu, genel kurul vb.) hisselerini satması anlamına gelir. 

Şirket CEO’su Marc Benioff, 24 Temmuz’da hisse başına 224-227 dolardan 15 bin hisse, ya da toplamda yaklaşık 3,4 milyon dolar değerinde satış yaptı. Bu satışla birlikte Benioff’un elindeki toplam CRM hissesi 16,4 milyon oldu. 

Öte yandan COO Brian Millham da hisse başına 227,26 dolar veya toplamda çeyrek milyon dolar karşılığında 1,7 bin hisse sattı.

Salesforce insan kaynakları müdürü Brent Hyder ise hisse başına 227,26 dolar karşılığında 2,7 bin hissesini elinden çıkardı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha