Borsa Haberleri

Sağlık Sektöründeki Saldırılar, Zscaler ve CrowdStrike’ı İyi Konumlandırıyor – Macquarie

Sağlık Sektöründeki Saldırılar, Zscaler ve CrowdStrike’ı İyi Konumlandırıyor – Macquarie
Google News Icon Takip Et

Yatırım şirketi Macquarie, CrowdStrike (CRWD) ve Zscaler’ın (ZS) sağlık şirketlerine yönelik son siber saldırıların ardından, harcamalardaki artıştan faydalanmak için en iyi konumda olan iki siber güvenlik şirketi olduğuna inanıyor. 

Şubat ayında United Healthcare (UNH) iştiraki Change Healthcare, ABD’deki hastanelerin yaklaşık 80%’inin nakit akışlarının etkilenmesine neden olan bir siber saldırıya uğradı.

Frederick Havemeyer liderliğindeki analistler bir yatırımcı notunda “CrowdStrike ve Zscaler’ı yazılım tabanlı siber güvenlik uygulamalarının temel direkleri olarak konumlandıkları için beğeniyoruz. CrowdStrike’ın türünün en iyisi uç nokta güvenlik platformunun fidye yazılım saldırılarını azaltmak için ideal bir konumda olduğunu; Zscaler’ın bulut tabanlı ağ güvenliği çözümlerinin hibrit bulut ortamlarında saldırganlara karşı güçlü koruma sağladığını düşünüyoruz.” yorumunu yaptı.

Hem CrowdStrike hem de Zscaler’ı “SEKTÖR ÜSTÜ PERFORMANS” olarak değerlendiren şirketin söz konusu hisseler için sırasıyla 370 dolar ve 245 dolar seviyesinde hedef fiyatlara sahip. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha