BIST Şirket Haberleri

Rubenis Tekstil’den 105 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi

November 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Rubenis Tekstil’den 105 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi

Rubenis Tekstil, 1 Ekim 2023 ile 15 Kasım 2023 tarihleri arasında önemli bir ticari atılım gerçekleştirdi. Bu dönemde yurt içinde tam 15 farklı şirketle ürün satış sözleşmesi imzaladı. 

💰 Mükemmel Finansal Performans: 105 Milyon TL

Rubenis Tekstil’in imzaladığı toplam sözleşme bedeli, KDV dahil olmak üzere, tam 105.050.000 Türk Lirası olarak açıklandı.

🔑 Ön Ödemeli Anlaşmaların Gücü

Bu sözleşmelerin bir diğer dikkat çekici yönü ise ödeme şekli. Rubenis Tekstil, sözleşme bedellerini şirketlerden ön ödemeli olarak nakden tahsil etmiş. Bu, nakit akışı yönetimi açısından şirket için büyük bir avantaj sağlıyor. Ön ödemeli anlaşmalar, özellikle finansal istikrar ve likidite yönetimi açısından hayati önem taşıyor.

Rubenis Tekstil’den 105 Milyon TL’lik Satış Sözleşmesi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP