Borsa Haberleri

Roth MKM’nin Hedef Fiyatına Göre Bu Hisse 222% Artabilir

September 14, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Roth MKM’nin Hedef Fiyatına Göre Bu Hisse 222% Artabilir

Roth MKM’ye göre Redwire (RDW) hisseleri uçuşa hazırlanıyor.

Yönetici direktör Suji Desilva, uzay hissesini “AL” notuyla izlemeye başladı. Ancak burada daha öne çıkan nokta Desilva’nın 10 dolar seviyesindeki 12 aylık ortalama hedef fiyatı oldu çünkü bu tahmin, hissede 222%’lik bir artışa işaret ediyor. 

Desilva, “RDW’nin program sözleşmesine dayalı gelir modelinin yatırımcılar için güçlü bir görünürlük ve öngörülebilirlik sağladığına inanıyoruz. Şirketin bugün yüz milyonlarca dolarlık sözleşmeli birikime ve birkaç milyar dolar değerinde gelir fırsatına sahip olduğunu tahmin ediyoruz.” diyor.

2021’de özel amaçlı bir satın alma şirketi aracılığıyla halka açılan Redwire, dün piyasa öncesi işlemlerde kısa bir süre için 2,3%’e kadar yükseldi ve böylece yılbaşından bugüne kadar 59% değer kazandı. 

Desilva, Redwire’ın satın almalar yoluyla “farklılaştırılmış ve son derece entegre bir uzay ürünü teklifi” oluşturduğunu ve güç bileşenleri ve iletişim antenleri gibi ürünleri içeren bir portföye sahip olduğunu belirtiyor. Florida merkezli şirket uzay araştırmalarını ilerletmeye ve çok uluslu görevler için destek sunmaya yardımcı oluyor.

Roth MKM’nin Hedef Fiyatına Göre Bu Hisse 222% Artabilir

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC