Borsa Haberleri

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın Halka Arz Sonuçları Belli Oldu

April 22, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın Halka Arz Sonuçları Belli Oldu

Rönesans Gayrimenkul Yatırım (RGYAS), 17-18-18 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım “RGYAS” koduyla borsada işlem görecek. 135 TL’den halka arz edilen Rönesans Gayrimenkul Yatırım Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halka arz büyüklüğü 4,5 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 10,08%. Toplamda 33 milyon 357 bin 450 adet lot dağıtıldı.

Planlananın 2,6 Katı Talep Geldi

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Halka arzında, yurt içi bireysel yatırımcılara tahsis edilen payların 1,41 katı ve yurt içi kurumsal yatırımcılara tahsis edilen payların 7,35 katı talep toplandı. Böylece, halka arzda planlanan tahsisatın toplam 2,6 katı talep geldi.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı?

Rönesans Gayrimenkul Yatırım halka arzına toplamda 2 milyon 454 bin 271 kişi katıldı.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Halka Arz Sonuçları Belli Oldu

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP