Kripto Para Haberleri

Riot Platforms, Martta 425 Bitcoin Üretti

April 4, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Riot Platforms, Martta 425 Bitcoin Üretti

Bitcoin madencisi Riot Platforms (RIOT) mart ayında toplam Bitcoin üretimini aylık bazda 2% artışla 425 bitcoine taşıdığını açıkladı. Ancak şirketin Bitcoin üretimi, geçen yılın aynı ayına göre 39% azaldı.

Yine de mart ayı sonunda şirket, şubat ayındaki 8.067 ve Mart 2023’teki 7.702 bitcoinden daha fazla olmak üzere 8.490 bitcoine sahipti. 

CEO Jason Les, “A2 Binası için gerekli madencilerin büyük bir kısmını aldık ve bakiyenin nisan ayında alınmasını bekliyoruz. Corsicana Tesisimizdeki ilk dört binada madencilerin tam olarak konuşlandırılmasıyla birlikte kendi kendine maden çıkarma kapasitemizin 2024 yılı sonuna kadar yükselmesi bekleniyor.” dedi.

Riot Platforms, Martta 425 Bitcoin Üretti

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Fly