Borsa Haberleri

Riot Platforms, Bitfarms Pozisyonunu 14%’e Taşıdı

Riot Platforms, Bitfarms Pozisyonunu 14%’e Taşıdı
Google News Icon Takip Et

Kripto para madencisi Riot Platforms (RIOT), Bitfarms’taki (BITF) pozisyonunu 14% oranına yükseltti. 

Riot Platforms, Bitfarms’ın 0,35% hissesini temsil eden 1,43 milyon hisse satın aldığını ve Riot’a bitcoin madencisinin toplam 59,2 milyon hissesini verdiğini duyurdu.

Riot, Bitfarms’ın geçen ay hisse devralma teklifi olarak 2.30 doları reddetmesinin ardından yedi yöneticiyi aday göstermeyi planladığı Bitfarms sahiplerine özel bir toplantı çağrısında bulunmayı planladığını yineledi.

Riot’un Bitfarms hisselerini satın alması, Bitfarms’ın pazartesi günü bir hissedarın hisselerin 15%’ini ya da daha fazlasını satın alması halinde yürürlüğe girecek olan bir hissedar hakları planını ya da “zehirli hapı” kabul ettiğini duyurmasının ardından gerçekleşti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha