BIST Şirket Haberleri

Reeder Teknoloji’den Yeni Ürün Serisi

November 6, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Reeder Teknoloji’den Yeni Ürün Serisi

Reeder Teknoloji (REEDR) piyasanın ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilmek adına bir dizi yeni teknolojik ürünün üretim ve tedarik planlamalarını tamamladığını ve satışa sunmaya hazır olduğu bildirildi.

Yeni Nesil Ürünlerle Pazarda Güçlenme Hedefi 💼

Reeder Teknoloji, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda G19 Pro S Dizüstü Bilgisayar, Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Apollo Ear Pods Bluetooth Kulaklık, M11 Pro Max Tablet Bilgisayar gibi ürünlerle teknoloji severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ev Teknolojilerinde Yenilik 🏠

Reeder, ev teknolojileri alanında da iddialı: Alfreed Laser Robot Süpürge ve Reeder Akıllı Sera Bahçe gibi ürünlerle konfor ve teknolojiyi evlere getirmeyi amaçlıyor. 

Sağlık ve Kişisel Bakım Segmentinde Genişleme 🧘‍♀️🌟

Ayrıca, kişisel sağlık ve bakım ürünleri olarak Reefit Masaj Tabancası, Masaj Eldiveni ve Akıllı Yüzük ile de dikkat çeken Reeder, sağlık ve wellness trendine uygun ürünlerle pazardaki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.

ReeDükkan’larda Ürün Çeşitliliğini Artıracak 🚀

Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada, uluslararası pazarlardaki teknolojik ürün trendlerinin gerisinde kalmamak, tüketici ihtiyaç ve taleplerine zamanında cevap verebilmek, tüm satış kanallarında ve ReeDükkan’larda satışı yapılan ürünlerin çeşitliliğini artırmak için çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.

Reeder Teknoloji'den Yeni Ürün Serisi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP