Borsa Haberleri

Reeder Teknoloji’den (REEDR) Kripto Para Hamlesi

Şubat 15, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Reeder Teknoloji’den (REEDR) Kripto Para Hamlesi

Reeder Teknoloji (REEDR), iştiraki Reeder Bilişim ile “Reecoin” adıyla bir kripto para halka arzı gerçekleştirme kararı aldı.

Şirketin KAP’a yaptığı bildirime göre blockchain (blok zinciri) teknolojileri alanında global ölçekteki gelişmelerin takip edildiği ve bu bağlamda Türkiye’de de bahse konu teknolojilerin yaygınlaştığı ifade edildi.

Açıklamaya göre söz konusu adım Reeder Teknoloji’nin üretim ve satışını yaptığı ürünlerin pazarlama ve satış programlarında blockchain teknolojilerinin kullanılmasını amaçlıyor. Bu kapsamda çıkarılacak dijital varlık için şirket ile Bitexen Teknoloji arasında sözleşme imzalandı. Söz konusu dijital varlığın halka arz sürecinin Şubat sonunda tamamlanması planlanıyor.

Diğer taraftan ihraca ilişkin olarak White Paper (tanıtım belgesi) onaysız taslak dokümanı da “reecoin.io” sitesinde yayımlandı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti