BIST Şirket Haberleri

Reeder Teknoloji, Yıl Sonu Mağaza Hedefini Açıkladı!

October 30, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Reeder Teknoloji, Yıl Sonu Mağaza Hedefini Açıkladı!

Reeder Teknoloji, sektördeki başarılı büyümesini sürdürerek Alanya Yekta Mall AVM’deki yeni mağazasıyla tüketicilerle buluştu.

Türkiye Genelinde Büyüme Devam Ediyor 🚀

Reeder Elektronik Akademi’nin son açılışıyla Türkiye genelinde toplamda 110 mağaza ile hizmet veriyor. Bu mağazalar 59 ilimizde faaliyet gösteriyor. Ancak bu büyüme burada durmuyor: Kasım 2023 dönemi için 53 yeni mağazanın daha açılışının planlandığı ve sözleşmelerinin tamamlandığı söyleniyor.

Yıl Sonu Hedefi: 200 ReeDükkan Mağazası! 🎯

Reeder Elektronik Akademi’nin büyüme planları sadece bu mağazalarla sınırlı değil. Yıl sonuna kadar Türkiye’nin dört bir yanında toplamda 200 ReeDükkan satış mağazasına ulaşmayı planladıkları belirtildi. 

Reeder Teknoloji, Yıl Sonu Mağaza Hedefini Açıkladı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP