Borsa İstanbul

Reeder Teknoloji (REEDR), Yeni Akıllı Cep Telefonu İçin Tarih Verdi

December 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Reeder Teknoloji (REEDR), Yeni Akıllı Cep Telefonu İçin Tarih Verdi

Reeder Teknoloji Sanayi (REEDR), S19 Max Pro S akıllı cep telefonu modeli için tarih verdi.

Şirket KAP’a yaptığı açıklamada akıllı cep telefonu üzerinde yapmış olduğu geliştirme çalışmalarının ve ürün planlamasının tamamlandığını duyurdu.

⌛ Satışına Ne Zaman Başlanacak?

Şirketin yapmış olduğu açıklamaya göre S19 Max Pro S Zoom’un seri üretimine başlanacak ve 2024 Ocak ayı içerisinde satışa sunulacak.

Yapılan açıklamaya göre Reeder ayrıca üretim ve tedarik planlaması tamamlanmış olan Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Reefit Masaj Tabancası, Reefit Masaj Eldiveni, Reeder Akıllı Bahçe ürünlerini de yine Ocak 2024 ayı içerisinde satışa sunacak.

📱512 GB’lık S23 Pro Max’in Satışına Başlandı

Reeder yapmış olduğu açıklamada S23 Pro Max akıllı cep telefonunun 512 GB’lık versiyonunun yurt içi ve yurt dışında satışa sunulduğunu belirtti.

Reeder Teknoloji (REEDR), Yeni Akıllı Cep Telefonu İçin Tarih Verdi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP