Bültenler

Piyasa Öncesi – Kâr Satışı Hızlandı

February 10, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi – Kâr Satışı Hızlandı

Yatırımcılar, beklenenden daha iyi gelen bazı bilançoların yeniden değerlendirilmesinin ardından yükselen tahvil getirileriyle karşı karşıya kaldıkça, daha önceki kazançlarını tutmakta başarısız olan ABD hisseleri arka arkaya kayıplar yaşadı ve perşembe gününü düşüşle tamamladı.

Borsayı Hareket Ettirenler

● Alphabet (GOOG)’in ve iletişim hizmetleri sektörünün kötü performansının devam etmesi 

● Piyasanın kısa vadede aşırı genişlediğine ve konsolidasyon dönemine hazır olduğuna dair algı 

● 30 yıllık tahvil ihalesinin zayıf kalmasının ardından hazine getirilerine dönüş

Öne Çıkan Sektörler

● Güçlü: —

● Zayıf: İletişim Hizmetleri, Kamu Hizmetleri, Malzeme, Finans, Sanayi, Sağlık, Emlak

Öne Çıkan Hisseler

● Wynn Resorts (WYNN, +4,8%), Monolithic Power Systems (MPWR, +10,2%), Sonos (SONO, +16,5%), PepsiCo (PEP, +1,0%) ve Tapestry (TPR, +3,5%) açılışın ardından piyasanın sağlam temellere oturmasını sağlayan önemli hisse senetlerinden bazıları.

Piyasa Öncesi - Kâr Satışı Hızlandı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı