Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

September 22, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Alibaba (BABA) hisseleri, şirketin lojistik kolu Cainiao Network Technology’nin önümüzdeki hafta 1 milyar dolarlık Hong Kong halka arzı için başvuruda bulunmayı planladığına dair haberlerin ardından 5%’in üzerinde yükseldi. Bu, Çin hükümetinin 2020’nin sonlarında sektörü baskı altına almasından bu yana bir teknoloji devinin ilk halka arzı olacak.

📉 Scholastic (SCHL) ilk çeyrekte piyasa beklentilerinin altında performans göstererek 13%’lük bir düşüş kaydetmesinin ardından, kısmen ABD ve büyük uluslararası pazarlardaki ticari satışları etkileyen perakende zayıflığı nedeniyle 19% değer kaybetti.

📉 Powerbridge Technologies (PBTS) hisseleri, şirketin 8’e 1 ters hisse bölünmesi kararının ardından 16% geriledi.

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha