Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

September 20, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Pinterest (PINS) hisseleri, şirketin başarılı geçen yatırımcı gününün ardından birkaç Wall Street firmasının olumlu görüş bildirmesiyle 5%’in üzerinde yükseldi. Citi analisti Ronald Josey, Pinterest’in “NÖTR” notunu “AL” seviyesine yükseltti ve fiyat hedefini 36 dolara çıkardı.

📉 Instacart (CART) dünkü iddialı halka arzının ardından bugün açılış öncesi işlemlerde 5% geriledi. Hisse fiyatı dün 43%’e varan bir artış gösterdikten sonra düşüşe geçerek günü 33,70 dolardan tamamladı. 

📉 ARS Pharmaceuticals (SPRY) hisseleri, ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nin şirketin epinefrin burun spreyini yetişkinlerde ve çocuklarda Tip I alerjik reaksiyonlar için bir tedavi olarak onaylamayı reddetmesinin ardından 50%’den fazla değer kaybetti.

📈 Coty (COTY) yılın ilk yarısı ve tüm yıl tahminlerini yükselterek 5%’in üzerinde yükseldi. 

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha