Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Aralık 12, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

 ⬇️ Oracle (ORCL) hisseleri, karışık bilançosunun ardından 9% geriledi. Şirket için önemli bir segment olan bulut alanı, hem çeyrek hem de yıllık bazda gelir düşüşü gördü. 

⬇️ Hasbro (HAS), şirketin maliyet düşürme programının bir parçası olarak 900 kişiyi işten çıkarma planlarını açıklamasının ardından 3% düştü. Önümüzdeki 18 ile 24 ay içinde gerçekleşmesi planlanan işten çıkarmalara, 94 milyon dolarlık harcamalar eşlik ediyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha, Finviz