Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri
Google News Icon Takip Et

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda bugünün piyasa öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

⬆️ Kontoor Brands (KTB) hisseleri, şirket yönetimindeki son değişikliklerle 4%’e yakın yükseldi. Wrangler ve Lee gibi markaların sahibi şirket, CFO görevine Joe Alkire’ı getirdi. 

⬆️ Smartsheet (SMAR), beklentileri aştığı üçüncü çeyrek bilançosuyla 4,1% değer kazandı. Şirketin hisse başına kârı 0,16 dolarla, 0,08 dolarlık konsensüsün oldukça üzerine geldi. 

⬇️ HashiCorp (HCP) beklentilerin üzerinde rakamlar açıkladığı güçlü bilançosu ve yükselttiği tahminlerine rağmen 20% geriledi. İleriye dönük olarak şirket, dördüncü çeyreke 148 milyon dolar ile 150 milyon dolar aralığında satış öngörüyor. Bu tahmin,  143,23 milyon dolar seviyesindeki konsensüsün üzerinde. 

 ⬇️ RH (RH) hisseleri, şirketin tatil çeyreği için beklentilerin altında bir tahmin açıklamasının ardından 9% değer kaybetti. RH, 3,08 milyar dolarlık konsensüse ve önceki 3,04 milyar dolar ile 3,10 milyar dolar aralığına kıyasla, 2024 mali yılında 3,06 milyar dolar ile 3,08 milyar dolar aralığında gelir elde etmeyi bekliyor.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha, Finviz