Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Kasım 28, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 SpringWorks Therapeutics (SWTX) hisseleri, ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nin şirketin sistemik tedavi gerektiren desmoid tümörlü yetişkin hastaların tedavisine yönelik ilacı Ogsiveo’yu onaylamasının ardından 19% yükseldi.

📈 Carlyle Group (CG) ve W.P. Carey (WPC) hisseleri, şirketlerin 30 Kasım’da S&P MidCap 400’de listelenmeye hak kazanmasıyla sırasıyla 6% ve 5% arttı. Carlyle Group endekste ICU Medical’ın (ICUI), W.P. Carey ise Worthington Industries’in (WOR) yerini alacak.

📉 Zscaler (ZS) 2024 malı yılı ilk çeyreğine ilişkin güçlü bilançosu ve 2024 mali yılı için yükselttiği beklentilerine rağmen 7% değer kaybetti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha