Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Kasım 27, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 UP Fintech (TIGR) hisseleri, şirketin güçlü üçüncü çeyrek bilançosunu yansıtarak 7% yükseldi. Net kârı yıllık 13,5% artışla 58 milyar dolara yükselen şirketin mevduatlı müşteri sayısı da 14,8% büyüyerek 865 bin 500’e ulaştı. 

📈 Crown Castle (CCI) aktivist yatırımcı Elliott Investment Management’ın 2 milyar dolardan fazla değerde şirkette pay satın almasının ardından yaklaşık 4% yükseldi. Bu olayın, kablosuz kule sahibi şirkette değişim yaratmayı hedefleyen önlemleri tetiklemesi bekleniyor. 

📈 Shopify (SHOP) hisseleri, şirketin cuma günkü Black Friday alışveriş etkinliğinde küresel olarak toplam 4,1 milyar dolar kazandığını açıklamasıyla 3,5% yükseldi. E-ticaret şirketi platformundaki satışlarda yıllık bazda 22% artış görüldüğünü belirtti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha