Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Kasım 21, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Agilent Technologies (A) hisseleri, şirketin 2024 mali ilk çeyreği ve yılı için tedbirli bir öngörü açıklamasına rağmen, dördüncü çeyrekte beklentileri aşan rakamlarıyla 6% yükseldi. 

📈 Symbotic (SYM) dördüncü çeyrek bilançosunda beklentilerin üzerinde bir performans göstermesinin ardından 21% ralli yaptı. Şirket, ilk çeyrekte pozitif düzeltilmiş FAVÖK elde ederek güçlü faaliyet avantajını ortaya koydu.

📉 MorphoSys (MOR) hisseleri, şirketin kemik iliği kanserinin yaygın olmayan bir türü olan miyelofibrozis tedavisine yönelik geliştirdiği ilacı pelabresib’in Faz 3 çalışma sonuçlarının hayal ardından 28% düştü.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha