Borsa Haberleri

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

November 15, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 JD (JD) hisseleri, Çinli şirketin üçüncü çeyrekte beklentileri aşan güçlü bilançosunun ardından 5% yükseldi. JD CFO’su Ian Su Shan, “JD’nin bu çeyrekteki rekor kârlılığı ve sağlıklı nakit akışı, başarılı iş evrimimizi ve tedarik zincirimizin gücünü yansıtıyor.” dedi. 

📈 Arcturus Therapeutics (ARCT) analist tahminlerinin üzerinde rakamlar açıkladığı bilançosuyla 16% ralli yaptı. RNA ilaçları ve aşıları geliştiricisi, daha düşük giderler, ek geliştirme hedefleri ve hızlandırılmış üretim teknolojisi transfer zaman çizelgeleri nedeniyle 2026 sonuna kadar güçlü bir nakit akışı beklediğini duyurdu.

📈 Cellectis (CLLS) AstraZeneca (AZN) ile bağlayıcı bir yatırım imzalayarak 140 milyon dolarlık ek bir öz sermaye yatırımı duyurduktan sonra 14% yükseldi.

Piyasa Öncesi İşlemlerin Kazananları ve Kaybedenleri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha